אסתטיקה דנטלית

מטופל מקבל טיפול אצל רופאת שיניים מומחית

כל המידע על אסתטיקה דנטלית

הפנים שלנו הן הדבר הראשון שעליו אנשים שפוגשים אותנו מסתכלים. בין אם במפגש עם חברים ותיקים, במפגשים משפחתיים, בראיונות עבודה או בהרצאות – הפנים שלנו הן אלו שמושכות את תשומת הלב הראשונית של מי שעומד מולנו. הפנים שלנו צריכות להיות מטופחות ואסתטיות, וכחלק מכך אנחנו דואגים לסדר את השיער שלנו בצורה יפה, להוסיף איפור במידת הצורך, וכמובן לדאוג לפזר חיוכים מושלמים לכל עבר. החיוך המושלם הזה, שהוא אחד ממוקדי תשומת הלב העיקריים ביותר בפנים שלנו, לא יכול להיעשות בלב שלם אם הוא לא מתוחזק כראוי. עולם רפואת השיניים התפתח לאין שיעור בשנים האחרונות, והיום אחד האלמנטים המרכזיים ביותר בו הוא אסתטיקה דנטלית. אז אילו טיפולים אסתטיקה דנטלית יכולה להציע לנו היום? בואו נבדוק ביחד.

אסתטיקה דנטלית – למה אנחנו מתכוונים כאן בכלל?

אסתטיקה דנטלית היא ענף ברפואת השיניים, ששם לעצמו כמטרה להעניק לכולנו את החיוך היפה ביותר שאפשר לבקש. התחום של אסתטיקה דנטלית מתייחס לכל החלקים בחלל הפה שלנו, החל מנראות החניכיים ועד נראות השיניים שלנו, והוא מציע מגוון רחב של טיפולים שונים, שנוגעים בכל הנקודות הכי קטנות, לכאורה, שקיימות בחלל הפה.

אסתטיקה דנטלית – צבע השיניים וצבע החניכיים הוא חלק מהעניין

ככל שהזמן עובר ואנחנו מתבגרים עוד ועוד, כך אנחנו שמים לב שצבע השיניים שלנו הופך מלבן לצהבהב, ולפעמים לצהוב של ממש. באותו האופן, גם צבע החניכיים שלנו עלול להשתנות, בעקבות ביצוע פעולות כמו עישון, אכילת מאכלים חומציים בתדירות גבוהה ועוד. בעוד שחלק מהאנשים לא ממש מקדישים תשומת לב רבה לעניין הזה, אנשים אחרים דווקא מאוד שמים לב אליו – ומעוניינים להחזיר אליהם את הצבע הניטרלי והאסתטי.

עם טיפולים כמו הלבנת שיניים או הקצעת שורשים, יכול המטופל להגיע לכדי שיניים לבנות להפליא, וחניכיים שמתחזקות צבע בהיר ובריא – ממש כמו שאמור להיות.

אסתטיקה דנטלית חולשת גם על נושא יישור השיניים

המשאלה של כולנו היא לתחזק חלל פה עם נראות מושלמת, אבל בפועל לא מעט אנשים מאיתנו נאלצים להתמודד עם שיניים עקמומיות למדי. העקמומיות הזו מובילה את אותם האנשים להתנהגות מלאכותית ביותר בכל הנוגע לצחוק, דיבור וחיוך, אך אסתטיקה דנטלית בהחלט מאפשרת לנו להתמודד עם עם העניין הזה היום.

על ידי טיפול של יישור שיניים ניתן להגיע היום לתוצאות מדהימות בתוך מספר חודשים בודדים, כך שכל הבושה והמבוכה ייעלמו באופן מוחלט מהחיים שלכם.

אסתטיקה דנטלית לאנשים שחסרות להם שיניים

מחסור בשיניים אולי נשמע לכם עכשיו כמו סיטואציה מאוד קיצונית ונדירה, אבל בפועל המון אנשים נאלצים להסתובב עם חלל פה שבו סט השיניים הוא אינו מלא. השיניים שלנו הן עדינות למדי, ולכן מכות חזקות, נפילות ועוד מגוון סיטואציות חיצוניות עלולות להוביל לכדי נפילתן. מעבר לזה, קיימות גם סיטואציות פנימיות שעלולות להוביל לכדי אובדן השיניים, כמו אי טיפוח ההיגיינה של חלל הפה, הירקבות של השן ובסופו של דבר נפילתה הטבעית.

אנשים שחסרות להם שיניים עומדים בפני בעיה כפולה – גם רפואית וגם אסתטית. מהבחינה הרפואית, ברגע ששן מסוימת חסרה בחלל הפה, הוא למעשה משאירה אחריה חלל פתוח, שדרכו יכולים להיכנס חיידקים ולייצר זיהומים בחניכיים, בעצם הלסת ועוד. מהבחינה האסתטית, מדובר כאן כמובן כל נראות בעייתית מאוד. אז מה הפתרון לכל אלו? ובכן – השתלת שיניים.

השתלת שיניים כחלק מאסתטיקה דנטלית

השתלת שיניים היא למעשה טיפול שבו ניתן להשלים את החוסר שהשן השאירה אחריה, על ידי התקנת שתלים בפה. השתלים לרוב מגיעים בצורת ברגים שמושתלים בתוך הלסת, ועליהם מולבשים כתרים מסוגים שונים, כמו חרסינה, זירקוניה ועוד. אין ספק שמבחינה אסתטיקה דנטלית, השתלת שיניים היא אחת הבשורות הנפלאות ביותר שקיימות היום.

ציפויי שיניים גם הם מהווים חלק חשוב באסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית לא פוסחת גם על הנושא של ציפויי שיניים. לפעמים השן שלנו אכן נשארת במקומה, אך היא נפגמת ממכה קטנה או משבר, ונותרים בה סדקים או שברים בגדלים שונים. בסיטואציות כאלו, ציפויי שיניים הם אופציה ריאלית ונהדרת, שיכולה למעשה להשלים את השן, ולהעניק לה מראה אסתטי ויפהפה.

אסתטיקה דנטלית – זה יקר?

הנושא של אסתטיקה דנטלית מתחלק לכל מיני חלקים מבחינת התמחור, שכן קיימים טיפולי אסתטיקה דנטלית שיגיעו לסכומים של בין 1,000 ש"ח ל-3,000 ש"ח, ולצידם קיימים גם טיפולי אסתטיקה דנטלית שיכולים להגיע גם לסכומים של 10,000 ש"ח, 50,000 ש"ח ולפעמים אפילו יותר. בסופו של דבר, מה שחשוב לזכור הוא שהתוצאה המתקבלת מטיפולי אסתטיקה דנטלית יכולה להיות מושלמת, ולהחזיר לכם את הביטחון העצמי שאבד לכם לאורך השנים.

טיפולי אסתטיקה דנטלית עושים רק אצל ד"ר אופיר זהבי

ד"ר אופיר זהבי מציע אין ספוק טיפולי אסתטיקה דנטלית מהסוגים המתקדמים והטובים ביותר בשוק, והוא מגיע אל כל טיפול עם סבלנות יתרה, יחס אישי מוקפד, והמון תשוקה ואהבה למקצוע. צלצלו למרפאה של ד"ר אופיר זהבי ותהנו מהתוצאות גם בעצמכם!

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp