אסתטיקה דנטלית

מהם טיפולי אסתטיקה דנטלית?

טיפולי שיניים אסתטיים, מיועדים עבור כל מי שקם בבוקר ואינו מרוצה מהחיוך שנשקף אליו דרך המראה. כדי להחליט אילו טיפולי אסתטיקת שיניים נדרשים גם עבורך, תוכל לענות על השאלון הקצר הבא:

✔ האם את/ה לא מרוצה מהחיוך שלך ?

✔ האם השיניים הקדמיות שלך כהות? סדוקות ? לא ישרות ?

✔ האם השיניים שלך מוכתמות כתוצאה מעישון ? תה ? קפה ?

✔ האם קיים מרווח בין השיניים הקידמיות ?

הלבנת שיניים

ציפוי חרסינה

כתר זירקוניה

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים או בשמה האמיתי הבהרת שיניים, מבהירה את השכבה הפנימית של השן.

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי השיניים בחרסינה הינו פתרון איכותי, מתקדם ונפוץ לשיפור חזות השיניים שלכם.

כתר זירקוניה לשיניים

פתרון אלגנטי המשלב חוזק ואסתטיות גבוהה ומעבר לכך לכתר נטול מתכת ישנם יתרונות נוספים.

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים או בשמה האמיתי הבהרת שיניים, מבהירה את השכבה הפנימית של השן.

ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי השיניים בחרסינה הינו פתרון איכותי, מתקדם ונפוץ לשיפור חזות השיניים שלכם.

כתר זירקוניה

כתר זירקוניה לשיניים

פתרון אלגנטי המשלב חוזק ואסתטיות גבוהה ומעבר לכך לכתר נטול מתכת ישנם יתרונות נוספים.

אסתטיקה דנטלית משפרת את הביטחון העצמי!

שיניים אסתטיות וחיוך נוצץ אינן עוזרות רק למראה החיצוני, אלא גם משפרות את הביטחון העצמי. מדוע שנחשוש לחייך עם שיניים חשופות?

כיום, בעזרת טכנולוגיות חדשות ומהפכניות של אסתטיקה דנטלית בשילוב עם חומרים מתקדמים, אנו יכולים להעניק לכל אחד ואחת חיוך מושלם מאוזן לאוזן ושיניים לבנות ונוצצות.

מראה של שיניים יפות ולבנות תמיד מושך לנו את העין ומעורר עניין אצל אנשים לכן חשוב לנו מגיל צעיר לשמור על אסתטיקה דנטלית של הפה מסיבות הקשורות ליופי, הצלחה ואסתטיקה כללית.

טיפולי אסתטיקה דנטלית המתבצעים במרפאה כוללים:

✔ הלבנת שיניים– תהליך בו נבהיר את גוון השיניים הטבעיות שלנו. אנו יכולים לבחור לבצע את תהליך הבהרת השיניים בבית או בתוך המרפאה. בסיום התהליך השיניים יהיו יותר בהירות.

✔ ציפויי חרסינה / סתימות לבנות / שחזורים בצבע השן בשיניים קדמיות– במסגרת טיפול אסתטיקה דנטלית נצפה את השן בחומרים שונים, על מנת לשפר את אסתטיקת השיניים. טיפולים אלו שמרניים מאוד לחומר השן, שכן רק הצד הקדמי של השן עובר טיפול.

✔ סגירת מרווחים בשיניים קדמיות– בעזרת החומר המשמש לביצוע סתימות לבנות (קומפוזיט) או חרסינה נוכל לסגור מרווחים בשיניים הקדמיות ולהימנע מיישור שיניים.

✔ כתרי חרסינה ללא מתכת– כאשר יש צורך באסתטיקה דנטלית גבוהה והשן עברה טיפול שורש והיא כהה / שבורה ניתן לבחור בביצוע של כתר שייתן מענה לשיקום אסתטי וחזק.

בכל הפעולות האלו ובאמצעות אסתטיקה דנטלית, נוכל לשפר את אסתטיקת הפה, להעלים כתמים בשיניים, לסגור מרווחים, להבהיר שיניים וליצור חיוך מושלם יותר.
דבר נוסף שחשוב לזכור, אסתטיקה דנטלית מבוססת על ההבנה שמראה אסתטי חייב להיות מראה טבעי ולכן חשוב מאוד לשמור על המראה הטבעי של הפה בתהליך ביצוע הטיפולים האסתטיים השונים.

החשיבות של אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית היא המפתח שיכול לפתוח לכם את הדלת בדרך לחיוך המושלם, למראה השלם שלכם ולביטחון העצמי הכי גבוה שהיה לכם אי פעם. כל מי שמתמודד עם מחסור בשיניים, שיניים צהובות, כתמים על השיניים, מרווחים בשיניים ועוד, יודע עד כמה הדבר יכול להשפיע בצורה ברורה על הביטחון העצמי ועל ההתנהלות היום יומית שלו.

כן, כל אלו יכולים בהחלט להוביל לאכילה הרבה יותר מוקפדת ששמה דגש על סגירת הפה עד כמה שניתן, כמו גם חיוכים קטנים בשפתיים סגורות וצחוק שצריך לשמור תמיד על איפוק. עם טיפולים שונים של אסתטיקה דנטלית, אתם יכולים לשים את כל הבעיות האלו מאחוריכם, ולהתחיל לצעוד אל עבר עתיד הרבה יותר טוב בשבילכם.

האם טיפולי אסתטיקה דנטלית מיועדים לכולם?

כל מי שמתמודד עם בעיות שונות בחלל הפה, מוזמן לגשת לטיפולי אסתטיקה דנטלית בתצורות השונות שלהם. כמובן שבגילאים צעירים, כאשר השיניים עדיין נמצאות בתהליך של גדילה ויישור, אין כל סיבה לגשת לטיפולים, היות והשיניים עוד יכולות לעשות דרך שתוביל לכדי סט שיניים מלא וחלל פה אסתטי ויפה. כמו כן, גם בזמני הריון או בזמן התמודדות עם מחלות כאלו ואחרות, ייתכנו שינויים בטיפולי אסתטיקה דנטלית שאותם יכולים או לא יכולים המטופלים לעבור.

טיפולי אסתטיקה דנטלית – האם זה כואב?

קיימים כל מיני סוגים של טיפולי אסתטיקה דנטלית, ולכן לא ניתן לקבוע פה אחד האם הם כואבים או לא. מה שכן אפשר להגיד כבר בשלב הזה הוא שכל טיפול שקשור בחלל הפה מביא איתו אי נוחות מסוימת, אך לרוב היא מסתיימת הרבה יותר מהר ממה שנדמה.

הלבנת שיניים – מי יכול להנות ממנה?

הלבנת שיניים היא אחד מתוך טיפולי אסתטיקה דנטלית המוצעים לקהל הרחב. באופן כללי, ניתן להגיד שמרבית האוכלוסיה יכולה להנות מטיפולי הלבנת שיניים, שיכולים להוביל לכדי תוצאות בוהקות ולבנות יותר מאי פעם, אך אם נדבר על הנושא הזה באופן קצת יותר ספציפי, נגלה שאנשים שמעשנים וסובלים מכתמים לא יפים על השיניים, כמו גם אנשים שלא מקפידים באופן תדיר על היגיינת חלל הפה שלהם, וגם אנשים שאוכלים לאורך החיים לא מעט מאכלים עם רמות חומציות גבוהות – כל אלו יוכלו להנות מאוד מהלבנת שיניים.

האם טיפולי אסתטיקה דנטלית הם יקרים?

קיימים הבדלים בין טווחי המחירים של טיפולי אסתטיקה מסוג אחד לבין טווחי המחירים של טיפולי אסתטיקה מסוג אחר. ככלל, טיפולי אסתטיקה דנטלית בדרך כלל מביאים איתם מחירים שנעים בין 1,000 ש"ח ל-2,000 ש"ח כאשר מדברים על הטווח הנמוך יחסית, והם בהחלט יכולים להגיע גם למחירים של 7,000 ש"ח-10,000 ש"ח. הכל תלוי בטיפול הספציפי שבו תבחרו, כמו גם בשיטה שתבחרו לבצע את הטיפול.

איך בוחרים את רופא השיניים המטפל לביצוע טיפולי אסתטיקה דנטלית?

הסוד שיגרום לכם להיות מרוצים מטיפולי אסתטיקה דנטלית, טמון בבחירת רופא השיניים המטפל שלכם. במידה ותתפשרו על רופא השיניים הראשון שתמצאו, מבלי לקבל עליו המלצות, ומבלי לבדוק את ניסיונו ואת הכשרתו, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם תוצאות לא ממש משביעות רצון.

לעומת זאת, רופא שיניים מומלץ עם הוכחות בשטח, בוודאי יוביל אתכם לתוצאות לא פחות ממדהימות. חשוב לקחת בחשבון קריטריונים שונים כמו מחיר, המלצות, וותק בתחום וניסיון, רגע לפני שמתיישבים על כסא הטיפולים ומתחילים בטיפול.

אז מה עושים עכשיו?

זה הרגע שלכם לגשת לטיפולי אסתטיקה דנטלית ולהשיג לעצמכם את החיוך שתמיד רציתם. בהצלחה!

השאירו פרטים או התקשרו ל- 03-9313155