הלבנת שיניים המלצות

בחורה מציגה תנועת צחצוח השיניים

הלבנת שיניים – על השיטות המומלצות כיום

ישנן לא מעט שיטות כיום של הלבנת שיניים, את חלקן ניתן ליישם בבית, באופן עצמאי, ואת חלקן יכולים ליישם אך ורק רופאי השיניים במרפאת השיניים. למתעניינים בנושא הלבנת שיניים המלצות על שיטות אפקטיביות הן חלק מהחיפוש והן דרך מצוינת לאתר את השיטה הנכונה.

הלבנת השיניים, או בשמה הנכון, הבהרת שיניים, נדרשת בלא מעט מצבים. השיניים שלנו מאבדות את צבען הלבן היפה באופן טבעי, אולם ישנם גם גורמים שונים המשפיעים על כך. מזונות מסוימים וגם משקאות, כמו קפה, תה ויין אדום, יכולים לצבוע את השן, עישון, תרופות מסוימות שאותן נוטלים, מחלות ועוד.

כיצד זה נעשה?

הלבנה במרפאה במשך כשעה

אור UVA – מטרתה העיקרית של הלבנת השיניים היא להבהיר את שכבת הדנטין, שכבתה הפנימית של השן. הבהרה זו תורמת בפן האסתטי ומשפרת משמעותית את צבע השן. אחת השיטות הנפוצות להלבנת שיניים כיום מתבצעת באמצעות אור UVA, הליך הנעשה במרפאת השיניים וכולל מריחה מקדימה של ג'ל הלבנה המופעל באמצעות אור UVA.

הלבנה ביתית במשך כשבועיים

סדי הלבנה – סדי הלבנה הם שיטה נוספת, המתאימה לשתי הלסתות. כאן מלביש המטופל פלטות גמישות מיוחדות, המותאמות לו, שבהן חומר הלבנה העוזר בהבהרת השיניים. ניתן לעשות זאת בבית באופן עצמאי ויש ליישם את השיטה במשך כשבועיים על מנת ליהנות מהתוצאה הרצויה (בכל פעם, יש להישאר עם הסד למשך כחצי שעה או שעה).

הלבנה פנימית – אפשרות זו מתאימה במצבים בהם אותן שיניים עברו טיפול שורש, ששינה את גוונן. במקרים אלה יונח חומר מלבין מיוחד בתוך השן, חומר שאותו יחליף רופא השיניים בכל כמה ימים. הליך זה נעשה אך ורק במרפאה עצמה.

מומלץ מאד לבדוק מול רופא השיניים מהן שיטות הלבנת השיניים המתאימות, אלו שישיגו את התוצאה הרצויה ולמשך פרק זמן ממושך. מעוניינים לעבור הליך של הלבנת שיניים ומתלבטים באיזו שיטה לבחור ובכלל – מי מהשיטות היא המוצלחת ביותר? "ד"ר אופיר רפואת שיניים אחרת" היא הכתובת המתאימה לפנות אליה.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp