בחורה מקבלת טיפול שיניים עם אור UV

מה הן סוגי הלבנות השיניים הנפוצות בישראל

אנחנו רוצים לבקש מכם לגשת אל המראה הקרובה אליכם, ולחייך אליה חיוך רחב. האם אתם מרוצים מהחיוך שלכם? האם הוא מספק אתכם מבחינה ויזואלית? האם אתם מרגישים שדווקא טיפולי שיניים שונים הם אלו שיכולים להוביל אתכם אל עבר חלל פה עם נראות מושלמת? ובכן, במידה והחיוך שלכם נמחק מהר יותר ממה שחשבתם, ואתם מחפשים כיצד הכי טוב יהיה להחזיר לו את הברק והלובן – כדאי שתישארו איתנו. במאמר הקרוב נספר לכם על סוגי הלבנת שיניים שקיימים היום בעולם רפואת השיניים, ככה שתוכלו להעניק לעצמכם בדיוק את המראה שעליו אתם חולמים. אז מוכנים להחזיר לעצמכם את החיוך שכל כך אהבתם בעבר? מוכנים לנצנץ באמצעות החיוך שלכם? קדימה, אנחנו יוצאים לדרך.

הלבנת שיניים – האם זו באמת אפשרות?

גבירותיי ורבותיי, אנחנו שמחים לברך אתכם בברכת ברוכים הבאים למאה ה-21. אם בעבר טיפולי שיניים היו מסתכמים אך ורק בכמה פתרונות לבעיות דחופות, הרי שהיום גם בעיות "קטנות" יותר מקבלות את המענה והטיפול ההולם להן, על מנת שכל אחד ואחת מאיתנו יוכלו להיות מרוצים ממראה חלל הפה שלהם. ובכן, אם עדיין לא הבנתם – התשובה לשאלה שבכותרת היא בהחלט כן!

היום הלבנת שיניים היא נחלתם של רבים, שמעוניינים לשכוח מהגוון הצהבהב שהשתלט על השיניים שלהם, ולהשיב אליהן את הצבע הלבן והבוהק. ניתן להבחין היום בעשרות אלפי אנשים שמבצעים הלבנת שיניים מדי שנה – החל מחתנים וכלות לקראת יום חתונתם, דרך דוגמנים ודוגמניות שמעוניינים להצטלם ולקבל תוצאות מיטביות, ועד אנשים שפשוט מאוד שמים לב להיגיינה, הניקיון והיופי של השיניים שלהם.

סוגי הלבנת שיניים – על מה אנחנו מדברים כאן?

עם כל כך הרבה ביקוש, אין ספק שגם ההיצע צריך להיות בהתאם. אז נכון, לא תמצאו כאן מאות סוגי הלבנת שיניים, אבל אנחנו מדברים היום על שלוש שיטות עיקריות להלבנת שיניים, כאשר כל אחת מהן מביאה איתה את היתרונות ואת החסרונות היחודיים לה. אז אילו סוגי הלבנת שיניים קיימים היום בשוק?

  1. הראשון מבין סוגי הלבנת שיניים הוא הלבנת שיניים ביתית. מדובר כאן על הלבנת שיניים שנעשית באופן עצמאי על ידי המטופל.
  2. השני מבין סוגי הלבנת שיניים הוא הלבנת שיניים על ידי מגוון תכשירים ומשחות שיניים. מדובר כאן על הלבנת שיניים שהדרך אליה היא ארוכה במיוחד, וברוב הפעמים לא מניבה תוצאות שניכרות לעין.
  3. השלישי והאחרון מבין סוגי הלבנת שיניים הוא הלבנת שיניים במרפאה. מדובר כאן על הלבנת שיניים שמתבצעת על ידי רופא השיניים, בצורה מבוקרת ובמרפאת השיניים.

יתרונות וחסרונות – בואו נדבר על סוגי הלבנת שיניים מאור אחר

אז בואו ונתחיל לפרוט את הנושא הזה בצורה קצת יותר ברורה ומדויקת. נתחיל מהלבנת שיניים ביתית, שבה לא מעט אנשים בוחרים על מנת להגיע לתוצאות, או לפחות לקוות לכך. אז מצד אחד, מדובר כאן על הלבנת שיניים אולטימטיבית, שכן היא יכולה להתבצע בזמנים האישיים של המטופל, למשל בסופי השבוע, בשעות הלילה של אחרי העבודה ועוד. כמו כן, המטופל יכול לשלוט ברמת הלובן שאליה הוא מעוניין להגיע, שכן הטיפול יכול להתפרש על פני פחות או יותר שבועות. לכאורה, מדובר כאן על השיטה המושלמת והאידיאלית, אולם קיים לכל הטוב הזה גם צד שני.

ובכן, הצד השני של הלבנת שיניים ביתית הוא המקצועיות. בסופו של דבר, מי שאינו רופא שיניים לא מחזיק בכלים והידע שיכולים לסייע לו להגיע לתוצאות הטובות ביותר, ובהתאם ההלבנה עלולה לא להגיע לרמה המצופה. באופן הזה, עלולה להיווצר התנגשות בין הציפיות לבין המציאות, וחבל.

סוגי הלבנת שיניים: ומה באשר להלבנת שיניים באמצעות תכשירים ומשחות שיניים?

גם לסוג זה של הלבנת שיניים קיימים יתרונות וחסרונות רבים. ניתן להבחין בכך שהלבנת שיניים מהסוג הזה היא מראש מתחילה מנקודת פתיחה הרבה פחות מקצועית, משום שמדובר על תכשירים ומשחות שאותם ניתן לרכוש בכל רשת פארם כזו או אחרת, בעשרות שקלים בלבד. חשוב להבין שהחומרים הפעילים התכשירים הללו מגיעים בכמויות נמוכות ביותר, ולכן ההשפעה שלהם תהיה משמעותית פחות טובה או מוצלחת.

סוגי הלבנת שיניים – הגענו לסוג המומלץ ביותר: הלבנת שיניים במרפאה

אין ספק שהלבנת שיניים מקצועית באמת היא הלבנת שיניים שנעשית במרפאה. רופא השיניים יכול לבצע הלבנת שיניים באמצעות מגוון אביזרים מתקדמים ואיכותיים, כמו סדי הלבנה, חומרי הלבנה מתקדמים, קרני לייזר שמטמיעות את החומר לתוך השן, ומדובר כאן על תוצאות לא פחות ממושלמות שמתקבלות מהטיפול.

כמו כן, הלבנת שיניים במרפאה היא הלבנה שמחזיקה מעמד לאורך זמן רב, ולכן היא מהווה פתרון אולטימטיבי עבור רבים.

ד"ר זהבי – להלבנת שיניים מדהימה עוד היום

אם אתם מתלבטים באיזה רופא שיניים לבחור לשם הלבנת שיניים, ד"ר אופיר זהבי הוא בדיוק רופא השיניים שאותו אתם מחפשים. ד"ר אופיר זהבי מקדיש תשומת לב מיטבית לכל טיפול שיניים ולכל מטופל, וגם אתם מוזמנים לתאם לעצמכם את התור שלכם אצלו.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp