השתלות שיניים בפתח תקווה

בחורה מקבלת טיפול שיניים אצל רופא שיניים מוסמך

איך מחזירים את החיוך לפנים?

בזכות הפיתוחים החדשניים בתחום רפואת השיניים, יכולים רבים להחזיר לעצמם את החיוך לפנים וליהנות משיניים בריאות ויפות הרבה יותר. בין אם בשל איבוד שיניים מכל סיבה שהיא ובין אם בשל שיניים הרוסות ולא אסתטיות, הליך של השתלות שיניים יכול להיות המענה המתאים. למתעניינים בפנייה למרפאה המציעה השתלות שיניים בפתח תקווה או בסביבה הקרובה, מומלץ לפנות למרפאה בה מתבצעים הטיפולים ע"י מומחה לחניכיים או מומחה לכירורגיה פה ולסת.

חדשני ומתקדם

השתלת שיניים איננה נחשבת להליך חדשני ברפואת השיניים, אולם היא עברה לא מעט שינויים לאורך השנים. ההליך כולל כיום שימוש בשתלים איכותיים העשויים מחומרים שונים. לרוב מדובר בשתל ממתכת חזקה ועמידה מאד (סגסוגת של פלטיניום), המחליף את אותו שורש של השן שנעקרה. על שתל זה בונים את השן החדשה, העשויה מחרסינה, הדומה במראה שלה למראה שן טבעית. הדבר מצריך הכנה מיוחדת, בדיקות וגם צילום מדויק של האזור שבו צפויים לבצע את ההשתלה. כל זאת, על מנת להכין שתל וגם שן חרסינה, המותאמים באופן מלא אל האזור עצמו ויוצרים מראה טבעי לחלוטין.

דברים כדאי לקחת בחשבון

בזכות שכלולו של ההליך, הסיבוכים בהשתלת שיניים הם מזעריים וסיכויי ההצלחה גבוהים מאד. יחד עם זאת, וכמו בכל הליך כירורגי פולשני אחר, חשוב לקחת בחשבון אפשרות לסיבוכים שונים, כמו זיהום סביב השתל או אולי אי קליטתו וכן זיהום מקומי. על מנת למנוע זאת ולאפשר קליטה מלאה, ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה לכתובת מקצועית, מנוסה ומיומנת מאד. לרופא שיניים המתמחה בהשתלות שיניים. רופא זה יבצע בדיקות מקדימות ויתכנן את ההשתלה עצמה כהלכה.

כדאי גם לקחת בחשבון את תהליך ההחלמה. מיד לאחר הניתוח צפויים להופיע כאבים מקומיים, שלעיתים נמשכים כמה שעות או אפילו מספר ימים. הדבר טבעי ונפוץ מאד, אולם במידה ומחמיר או גורם לאי נעימות, מומלץ לפנות לרופא המטפל ולבחון אפשרות של שימוש במשככי כאבים. נפיחות במקום וגם אודם או דימום הן תופעות נפוצות אפשרויות לאחר ההשתלה.

מעוניינים לעבור הליך של השתלת שיניים? ד"ר אופיר מרפאת שיניים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp