window.onscroll = function() {scrollFunction()}; function scrollFunction() { if (document.body.scrollTop > 50 || document.documentElement.scrollTop > 50) { document.getElementById("header1").style.fontSize = "30px"; } else { document.getElementById("header1").style.fontSize = "90px"; } } If you are using the jQuery library, then don't forget to wrap your code inside jQuery.ready() as follows: jQuery(document).ready(function( $ ){ window.onscroll = function() {scrollFunction()}; function scrollFunction() { if (document.body.scrollTop > 50 || document.documentElement.scrollTop > 50) { document.getElementById("header1").style.fontSize = "30px"; } else { document.getElementById("header1").style.fontSize = "90px"; } } }); -- If you want to link a JavaScript file that resides on another server (similar to ), then please use the "Add HTML Code" page, as this is a HTML code that links a JavaScript file. End of comment */ window.onscroll = function() {scrollFunction()}; function scrollFunction() { if (document.body.scrollTop > 50 || document.documentElement.scrollTop > 50) { document.getElementById("header1").style.height = "90px"; } else { document.getElementById("header1").style.height = "30px"; } } ); -- If you want to link a JavaScript file that resides on another server (similar to ), then please use the "Add HTML Code" page, as this is a HTML code that links a JavaScript file. End of comment */ jQuery(document).ready(function( $ ){ window.onscroll = function() {scrollFunction()}; function scrollFunction() { if (document.body.scrollTop > 50 || document.documentElement.scrollTop > 50) { document.getElementById("header").style.fontSize = "30px"; } else { document.getElementById("header").style.fontSize = "90px"; } }); -- If you want to link a JavaScript file that resides on another server (similar to ), then please use the "Add HTML Code" page, as this is a HTML code that links a JavaScript file. End of comment */
איור של שתי שתלים לשיניים

השתלת שיניים – כל מה שרציתם לדעת

אנחנו רק יכולים לשער שלכל אחד ואחת מאיתנו יצא לראות, לפחות פעם אחת בחיים, אדם שחסרות לו שיניים בחלל הפה שלו. את האדם הזה אנחנו אולי מכירים מקרוב, אולי הוא בן משפחה שלנו, אולי הוא חבר ואולי קולגה מהעבודה, ואולי את האדם הזה אנחנו ממש לא מכירים, אלא פגשנו באופן אקראי בטיול לחוץ לארץ,  לדוגמה. מה שבטוח הוא שמחסור בשיניים הוא דבר שמושך באופן מידי את תשומת הלב שלנו, ולא משאיר לנו שום ספק באשר לחוסר האסתטיקה של חלל הפה של האדם שניצב מולנו. היום קיים פתרון נהדר לבעיית המחסור בשיניים, פתרון שמגיע בדמות השתלת שיניים. אז איך אפשר לעשות השתלת שיניים בצורה מקצועית? איך ניתן לקבל תוצאות שיוכלו ללוות אתכם במשך שנים? והדבר החשוב ביותר – מדוע אסור בשום פנים ואופן להתמהמה עם השתלת שיניים? יצאנו לבדוק וחזרנו עם כל התשובות הרלוונטיות לכם.

השתלת שיניים – מה הכוונה כאן בעצם?

כשמדברים היום על השתלת שיניים, מדברים על אחד הדברים הכי נפוצים בעולם רפואת השיניים. אם בעבר היו קיימים כל מיני פתרונות מאולתרים על מנת לפתור את בעיית המחסור בשיניים, הרי שהיום אין כל צורך באלתורים מהסוג הזה, והשתלת שיניים מקצועית היא זו שעומדת בתור הפתרון האולטימטיבי ביותר לבעיה. אז איך זה קורה?

השתלת שיניים מסתמכת על כמה וכמה שיטות מצוינות וחומרים מעולים, שמאפשרים לה לעמוד היום בתור טיפול יעיל כל כך. תוכלו למצוא שתלים בזאליים, שתלים דנטליים שיטות השתלה כמו all on 4 ועוד, שכל אחד ואחת מהם מחזיקים ביתרונות ברורים, שהופכים את עולם השתלת השיניים לעולם הרבה יותר נגיש ונוח היום.

מה קורה בזמן טיפולי השתלת שיניים?

טיפולי השתלת שיניים מתחילים עוד הרבה לפני הטיפול בפועל. בשלב הראשון, מגיעים המטופלים אל רופא השיניים המטפל שלהם, ומציגים בפניו את חלל הפה שלהם. ברגע הזה יאבחן רופא השיניים את מצב חלל הפה ואת האיזורים שבהם השיניים חסרות, ויבין אילו סוגים של שתלים יכולים להתאים למקום, ואיזו שיטת טיפול יכולה להתאים למטופלים בצורה מושלמת.

לאחר האבחון הזה, ייערכו מדידות מדויקות של האיזורים חסרי השיניים. המדידות מתבצעות באמצעות כלים ואביזרים ייעודיים, טכנולוגיים ומתקדמים ביותר, שמאפשרים הגעה לכדי תוצאות מדידה מדויקות לאין שיעור. באופן הזה, בזמן בניית השתלים, יהיה אפשר להגיע לשתלים שמתאימים בצורה מושלמת לחלל הפה של כל מטופל או מטופלת.

זמן הטיפול הגיע – השתלת שיניים יוצאת לדרך

ברגע שהשתלת שיניים יוצאת לדרך בפועל, המטופלים יעמדו בפני כמה שיטות טיפול שונות – או שיטת טיפול שבה כל הפעולות מתבצעות ביום אחד, או שיטת טיפול שמתפרסת על פני סדרת טיפולים בודדים. כמובן שהדבר תלוי גם בהמלצת הרופא המטפל, שיוכל להמליץ על הדרך הטובה ביותר בהתאם למצב הייחודי של כל מטופל או מטופלת. בזמן ההשתלה יוצבו השתלים במקום החסר, ולאחר הטיפול יוכלו לצאת המטופלים עם חלל פה שסט השיניים שלו מלא, ישר ואסתטי.

השתלת שיניים – האוכלוסיה שאליה היא מיועדת

השתלת שיניים היא למעשה טיפול שלא מתאים לכל סוגי האוכלוסיות. ראשית, אנשים שאינם סובלים ממחסור בשיניים הם אנשים שלא יצטרכו להתמודד עם השתלת שיניים, והיא מראש מיועדת לאנשים שמסיבה כזו או אחרת מתמודדים עם שיניים חסרות. מעבר לכך, לעיתים יהיו אנשים שיעדיפו לבחור בסט של שיניים תותבות על פני השתלת שיניים, על מנת לחסוך בעלויות או בכאבים, לדוגמה. אם כן, ניתן להבין שהשתלת שיניים מיועדת למי שהפתרון הזה מתאים לו הן מבחינה בריאותית והן מבחינה תקציבית, ונמצא כמובן בגיל המתאים לעשות זאת.

איך מגיעים למצב שבו עולה הצורך בהשתלת שיניים?

בגוף שלנו קיימים כל מיני איברים, כאשר חלקם רגישים ועדינים יותר ואילו חלקם רגישים ועדינים פחות, אבל אם נתמקד באופן ספציפי בשיניים שלנו, נגלה שהן נמנות עם קבוצת האיברים הראשונה. משום שהרגישות של השיניים שלנו היא גבוהה כל כך, מתקבל מצב שבו פגיעות, מכות או נפילות, למשל, עלולות לגרום לאובדן השיניים. כמו כן, השיניים עלולות לנשור בגלל חוסר הקפדה על היגיינה של חלל הפה, וגם בגלל גנים לא ממש מוצלחים של השיניים.

השתלת שיניים – התמהמהות עם הנושא הזה עלולה לעלות לכם ביוקר

השתלת שיניים היא פתרון שאמור להתקבל בצורה מיידית. ככל שמטופל מסויים משאיר את הנושא "פתוח" וללא מענה, עלול להתקבל מצב של הצטברות חיידקים וזיהומים באיזורים שבהם חסרות השיניים, דבר שעלול להוביל לכדי מחלות קשות בחלל הפה, דלקות חניכיים ועוד. לעומת זאת, ברגע שהשתלת שיניים מתבצעת בזמן, היא יכולה להבטיח מענה גם אסתטי מצד אחד וגם בריאותי מצד שני.

ד"ר אופיר זהבי להשתלת שיניים איכותית

ד"ר אופיר זהבי הוא אחד מרופאי השיניים הבולטים והמקצועיים ביותר בארץ, ומבין מגוון שירותי רפואת השיניים שהוא מציע, ניתן בהחלט למצוא גם שירותי השתלת שיניים איכותיים ומקצועיים ביותר. פנו למרפאה של ד"ר אופיר זהבי וקבעו את התור הקרוב שלכם.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp