טיפולי שיננית

בחורה לפני טיפול שיננית

טיפולי שיננית מקצועיים​

טיפולי שיננית מקצועית- טיפול בהסרת אבנית והדרכה היגיינית.

השיננית מבצעת טיפול מנעתי חשוב הכולל ניקוי השיניים והחניכיים, הדרכה כיצד יש לשמור על חניכיים ושיניים בריאות וטיפול מונע עששת על ידי פלואור.

לכל אדם זמני הביקור אצל שיננית תלויים במצב הכללי של השיניים, בסוג השיקום ובגיל המתרפא לכן, מומלץ לבקר בממוצע אצל שיננית אחת לחצי שנה, אך ישנם  מטופלים שצריכים להגיע לעתים תכופות יותר ויש שצריכים להגיע אחת לשנה.

 

חשיבות הביקור אצל שיננית

לביקור קבוע אצל שיננית ישנה חשיבות רבה במיוחד.

טיפול ניקוי אבנית אצל השיננית מתחיל בבדיקת מצב החניכיים והשיניים. השיננית תסיר את רובד  החיידקים ("פלאק") ממשטחי השן, כמו גם את האבנית שנמצאת מעל ותחת לחניכיים. אבנית זו גורמת לדלקת חניכיים שעלולה לגרום לנסיגת חניכיים, ריח רע מהפה, ספיגת עצם ואובדן עצם. בטיפול השיננית ניתן גם להסיר את כתמי הניקוטין והקפאין שמכתמים את השיניים.

בטיפול ניקוי האבנית אצל השיננית נלמד גם כיצד יש לצחצח שיניים, איזה מברשת וטכניקת צחצוח מתאימה לכל אחד, איזו משחת שיניים ושטיפות פה יעזרו בצורה יעילה, ובאיזה אבזרים שונים מומלץ להשתמש-  קסמים רפואיים, חוט דנטלי, מברשות פרוסוברש ועוד.

בסיום הטיפול תניח השיננית על גבי השיניים את ג'ל הפלואור שנועד לעזור למנוע התפתחות של מוקדי עששת ("חורים") חדשים, לעצור התקדמות של עששות קיימות ולעזור בהורדת רגישות בשיניים.

פרט לביקורים הקבועים אצל רופא השיניים, ביקורת אצל שיננית  מומלצת מאוד מכיוון שבעזרת הטיפול היומיומי המתבצע בבית וטיפול תקופתי אצל השיננית במרפאה, ניתן למנוע את רוב מחלות הפה: דלקות חניכיים, דימום וריח מהפה, עששת בשיניים.

חשיבות הטיפול היומיומי בשיניים

חשוב מאוד לטפל בשיניים ברמה היומיומית כי סילוק רובד החיידקים חיוני במניעת מחלות חניכיים ושיניים.
חשוב מאוד לצחצח שיניים על בסיס יומיומי ולהיעזר במברשת שיניים טובה, חוט דנטלי, קיסמים ועזרים נוספים

מרפאת השיניים של ד"ר אופיר

אם אתם מעוניינים לקבל טיפול מניעתי משיננית נטול כאב ובשיטות מתקדמות אתם מוזמנים לפנות למרפאת השיניים של ד"ר אופיר. במרפאה תקבלו טיפול מקצועי, יחס אנושי, אדיב ואמפטי, אשר הופך את תהליך הטיפול בשיניים לנעים ורגוע.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp