כמה עולה השתלת שיניים בכל הפה

רופא מחזיק פסל של שיניים מושתלות

השתלת שיניים בכל הפה בהתאמה מלאה

לאיבוד שיניים, ולא משנה באיזה גיל מדובר, נלוות תחושת חוסר נוחות רבה בשל המראה הנפגע מכך וכמובן ירידה בתפקוד אותו אזור בפה. השתלת שיניים במצבים אלה יכולה להיות הפתרון המתאים, כאשר כיום אפשר לעשות זאת ביעילות ובמהירות רבה יחסית. למתעניינים באפשרות של השתלת שיניים בכל הפה מחיר ההליך עשוי להיות גבוה לרוב בשל מורכבות העניין, אולם מוטב שלא להתפשר על כך ולחפש את המענה המקצועי הטוב ביותר – את מרפאת השיניים המתמחה בכך.

טיפול שיניים איכותי בהתאמה מלאה

אם אתם רוצים לדעת כמה עולה השתלת שיניים בכל הפה תגלו טווח רחב של מחירים, שכן ישנן כיום שיטות רבות ושונות, סוגי שתלים, מיומנות ומומחיות הרופא המטפל ועוד בפרמטרים שונים ורבים. שיטה זו, הנחשבת למבוקשת מאד כיום, מאפשרת מענה איכותי ויעיל לסובלים מאיבוד שיניים חלקי או מלא ומראה אסתטי ויפה. אם בעבר נדרשו המעוניינים בהשתלת שיניים, להתמודד עם סדרה ארוכה מאד של טיפולים, הרי שכיום הסיפור הוא אחר ובטיפול אחד אפשר לסיים זאת בהצלחה. מדובר בטכניקה הדורשת מהרופא המבצע אותה מומחיות רבה, מקצועיות ללא פשרות וגם ניסיון, שכן לרוב האתגר, הנלווה לה, הוא רב.

במהלך הטיפול עוקר רופא השיניים את השיניים הנותרות ומחדיר את השתלים במקומן ובמקום אלו, החסרות. השתלים החדשים מהווים יסודות לשיניים החדשות הקבועות והתוצאה המתקבלת הינה בעלת מראה טבעי. בהיותו הליך מהיר, ייתכנו כמובן תופעות הלוואי כמו כאבים, נפיחויות, ועוד.

השתלת שיניים בכל הפה באופן זה נחשבת כיום לאחד החידושים הבולטים בתחום רפואת השיניים, חידוש המאפשר מענה בהתאמה מלאה למטופל ופתרון יעיל מאד. זאת, לצד טיפולים חדשניים נוספים, המהווים גם הם חלק מהקדמה בעולם הרפואה, ובייחוד ברפואת השיניים.

זקוקים להשתלת שיניים וחשוב לכם שיבצע אותה רופא מומחה, מקצועי ומנוסה מאד בתחום? " ד"ר אופיר רפואת שיניים אחרת" היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp