מומחה פה ולסת

מדוע לבחור בטיפול ע"י מומחה פה ולסת?

מומחה פה ולסת הנו רופא שיניים המתמחה בטיפולים כירורגיים הקשורים לחלל הפה והלסת. למעשה, מדובר במספר רחב של הפעולות התערבויות הכוללות הרמת סינוסים, עקירות כירורגיות, השתלת עצם, שתלים דנטליים. כמו כן, כירורג פה ולסת עוסק גם בכל הקשור לגידולים וטיפול בעיוותים מולדים באזור הלסת והפה.

תפקידו של מומחה פה ולסת בשיקום הפה

שיקום הפה באמצעות הליכים כירורגיים, הנו תהליך המתייחס להשלמת מבנה הפה והשיניים על מנת שישרתו אותך בצורה הטובה ביותר – תוך שמירה על עקרונות אסתטיים. ישנן דרכי טיפול שונות לשיקום הפה, אך מטרת כולן היא לשפר את מראה החיוך והפנים שלך לצד שיקום ושיפור התפקוד.

לכן, ישנה חשיבות גדולה להיעזר ברופא מנוסה במיוחד, אשר מכיר את כל שיטות הטיפול והמשמעויות שלהן. במהלך שיחת הטלפון ופגישת הייעוץ הראשונית יוסברו לך המסמכים והבדיקות שעלייך לעבור בכדי לוודא את התאמתך להליך ואת הטיפולים שיש לבצע.

הרופא מבצע מספר רב של פעולות כירורגיות בחלל הפה, כגון:

  • עקירות שיניים מורכבות – לרבות עקירה כירורגית של שיני בינה ושיני בינה כלואות, הדורשות עבודה מאוד מדויקת שתמנע פגיעה בעצבים סמוכים.
  • השתלת עצםהרמת רצפת הסינוס כהכנה לשתלים במקרי חוסר עצם.
  • ביצוע שתלים דנטליים –  נועדו להשלים שיניים חסרות ובמהלכן מוחדר לעצם הלסת שתל מטיטניום שעל גביו מותקן מבנה וכתר.
  • טיפול טרום שיקומי הנועד להכין את העצם עבור שתלים / תותבות.
  • טיפול בשפה שסועה / חך שסוע.
  • טיפול בשברים של העצם.
  • טיפול במחלות וגידולים של עצמות הלסתות, בלוטות הרוק ועוד.
  • כירורגיה אסתטית –  שורת טיפולים שנועדו לשיפור חזות הפנים בגין בעיות מולדות או חבלות. ניתוחים אלו כוללים בין היתר תיקון חוסר סימטריה בפנים, קיצורן או הגדלתן של לסתות, וטיפול במומים ועיוותים.

שיקום הפה ביום אחד על ידי מומחה פה ולסת

הודות לטכנולוגיות ושיטות טיפול חדישות, כיום ניתן לבצע שיקום מלא לפה ביום אחד. אם בעבר במהלך תהליך שיקום הפה הייתה למטופל תקופה לא נוחה בה היה מסתובב עם שיניים חסרות או תותבות, היום ניתן להשלים את תהליכי ההשתלה הדנטלית ביום אחד מרוכז.

מיקום שתל מידי מאפשר למטופל להגיע לטיפול האורך בין חצי שעה לשעה לכל שן ולצאת עם שיניים חלופיות מושלמות. במרפאתנו, שיקום הפה יכול להתבצע תחת הרדמה כללית או מקומית, תלוי בהעדפה האישית שלך ובהיבטים השונים של ההליכים שעלייך לעבור, תוך התייעצות עם הרופא המומחה. במהלך פגישת הייעוץ הראשונית נוכל לבצע לך בדיקת התאמה להליך של שיקום הפה ביום אחד ולהסביר לך במדויק את מהלך הטיפול והתוצאות.

יתרונות שיקום הפה ביום אחד

אחד היתרונות העיקריים בבחירה במומחה לשיקום הפה מאת מרפאה בעלת ניסיון ומוניטין – הוא משך וכמות הטיפולים הדרושים לשם השגת התוצאות הרצויות. בעזרת מומחי שיקום הפה המובילים שלנו, ביכולתך להגיע לתוצאות מרשימות ולשפר את איכות החיים מבלי להשקיע זמן רב בטיפולים ומבלי הצורך בשיניים תותבות זמניות שיפגעו באיכות חייך.

במקביל לכך, זמן ההחלמה מן הטיפול הינו קצר יותר מכיוון שלגוף מתאפשר להחלים מעקירת שיניים בזמן שהשתל מתמזג עם העצם. הודות להדמיות תלת ממדיות משוכללות, מסוגל מומחה פה ולסת לבצע את הניתוח בצורה וירטואלית לפני שינויים של מבנה הפה בפועל – וכך לוודא שבמהלך הניתוח כל שתל אכן יהיה ממוקם בצורה האידיאלית

מומחה לפה ולסת בישראל

כירורגית פה ולסת הינה תחום השייך לרפואת השיניים, אשר מטפל באזור הפנים, הראש והצוואר עבור קשת רחבה של בעיות, פגמים, צרכים ומחלות. זאת, עם התמקדות בכל הקשור לרקמות רכות וקשות בלסתות בפה ובפנים.במדינת ישראל, מומחה לפה ולסת הנו רופא שיניים שקיבל את תואר המומחה על ידי משרד הבריאות. תואר זה מוענק לאחר 5 שנים של התמחות בתחום, במסגרתם של מוסדות רפואיים שאושרו על ידי המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת השיניים בישראל.

כמו כן, במהלך שנות ההתמחות נדרש הרופא להתמחות במחלקות שונות, כאשר העיקרית שבהן היא מחלקה כירורגית של פה ולסת. בנוסף, עליו גם להתמחות במחלקות כירורגיה כללית או אורתופדית, במחלקת טיפול נמרץ, מחלקת הרדמה ופתולוגיה כללית. מעבר לכך, על המתמחה להתנסות במספר מספק של ניתוחים ולעבור בהצלחה את בחינות ההתמחות.

איתור מומחה לפה ולסת

על מנת לאתר מומחה לפה ולסת עדיף לגשת אל מרפאות מוכרות ומומלצות, הנעזרות בציוד חדשני בטיפוליהן. מרפאה שכזו יכולה להציג את כל התעודות המעידות על היות רופאיה מומחים המאושרים על ידי משרד הבריאות. כמו כן, עדיף לבחור ברופא מומחה בעל שנות ניסיון רבות, הנעזר בטכניקות ובגישות הטיפול החדישות והעדכניות ביותר.

מרפאת שיניים  – ד"ר אופיר

בעזרת שנים של ניסיון, מומחי הפה המקצועיים ביותר, הטכנולוגיות המתקדמות והקשבה לצרכים האישיים של כל מטופל, אנחנו מסוגלים להציע לך את השירות הטוב והמתאים ביותר עבורך. כבר בפגישת הייעוץ יתברר לך כי מרפאת המומחים של ד"ר אופיר מעמידה לרשותך מערך שירות ברמה גבוהה – תוך הבנת החששות, הפחדים והציפיות שלך – ויודעת כיצד ליצור עבורך את התוצאה הרצויה בדרך הנכונה לך. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר טלפוני ממש כעת, להסביר לנו את הצרכים הספציפיים שלך וליהנות משירות שיגרום לך לחייך כל יום – כל היום.

>> לחצו כדי לקרוא עוד על כירורגיית פה ולסת

השאירו פרטים או התקשרו ל- 03-9313155