מומחים ליישור שיניים

איור של שן עם גשר קטן

יישור שיניים – מתי ולמה?

שיניים ישרות הן חלק מחיוך יפה וכולנו רוצים לזכות בהן. החיוך שלנו הוא חלק בלתי נפרד מאתנו והוא יכול להשפיע רבות על המראה כולו. יחד עם זאת, ישנם רבים שלא זכו בשיניים כאלו וגם לא בבריאות טובה של החניכיים והפה. מומחים ליישור שיניים במקרים כאלה הם הכתובת הנכונה לפנות אליה והדרך ליהנות משיניים אסתטיות ויפות בהרבה. בזכות הפיתוחים הרבים בתחום רפואת השיניים, ניתן כיום ליישר שיניים כמעט בכל גיל, הן בגילאים הצעירים, מה שהיה מקובל הרבה יותר עד לפני כמה שנים, והן בתקופות מאוחרות יותר בחיים, בגילאים הבוגרים.

סיבות שונות ליישור שיניים

כאשר מחפשים מומחה ליישור שיניים ונחשפים לעולם הזה מגלים לא מעט דרכים שיכולות לסייע לסובלים משיניים שאינן ישרות. הצורך ביישור שיניים יכול לעלות בשל סיבות רבות. לעיתים בשל חבלה בשיניים, לעיתים בשל אובדן של שן אחת או יותר ולעיתים צמיחת שיניים שאיננה מקבילה דורשת יישור שיניים כהלכה. מצבים כאלה ונוספים גורמים לליקויים לא נעימים, המשפיעים רבות על האכילה, על הדיבור וכמובן על היכולת לסגור את הלסתות בצורה תקינה. יישור השיניים, ומוקדם ככל שניתן, הוא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם כך, אם כי – לעולם לא מאוחר!

סוגים שונים של טיפולים

אופי הטיפול ושיטת היישור ייקבעו בהתאם לגיל המטופל ומצב שיניו. במקרים מסוימים יידרשו טיפולים מקדימים, כמו טיפול שורש או אפילו סתימות בשן, שרק אחריהם ניתן יהיה להמשיך לשלב הבא – ליישור השיניים. עבור מטופלים צעירים ייעשה היישור באמצעות גשר בשיניים בדרך כלל ולעיתים רחוקות באמצעות טיפול כירורגי פולשני. למטופלים מבוגרים, שמבנה הלסת שלהם בגילאים האלה מקובע וכך גם עצמות הפנים, יוצע שילוב בין כמה טיפולים. כך או כך, פנייה לרופאי שיניים המומחים ביישור שיניים היא הכרחית ומוטב שלא להתפשר על המקצועיות ועל הניסיון.

זקוקים להליך של יישור שיניים ומחפשים מומחים שיספקו לכם את המענה המתאים? ד"ר אופיר מרפאת שיניים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

השאירו פרטים או התקשרו ל- 03-9313155

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp