בחורה מקבלת טיפול לשיניים בקליניקה

ציפוי למינייט – כל מה שחשוב וכדאי לדעת עליו

שינים צהובות ומוכתמות הן עניין נפוץ, כאשר הסיבות לכך יכולות להיות רבות. מחלות מסוגים שונים יכולות לגרום לכך, שימוש בתרופות, תזונה לא נכונה ושתייה רבה של קפה ותה הנוטים להכתים את השיניים הם סיבה נוספת וכן גורמים אחרים, הפוגעים בצבעה הטבעי של השן. רפואת השיניים מציעה כיום מגוון של פתרונות להתמודדות עם מצבים כאלה, לרבות הלבנת שיניים וגם שימוש בציפויים מיוחדים, כמו ציפוי למינייט. ציפויים אלו יכולים לעזור גם כאשר השיניים עקומות, שבורות או קיימים מרווחים בין השיניים.

איכות גבוהה

כאשר מדברים על ציפוי למינייט לשיניים מתכוונים לאחד מסוגי הציפויים הנפוצים ביותר כיום ולא בכדי. ציפוי זה הינו ציפוי דקיק של חרסינה או חומר הסתימה הלבנה המונח ומודבק על הצד החיצוני של השן ועל ידי כך משנה את הצורה והגוון לאסתטיקה הרצויה.

תהליך העבודה

ציפוי שיניים למינייט מחרסינה מביא אתו יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע רופאי השיניים בוחרים דווקא בו. היתרון העצום של ציפוי מסוג כזה הוא היותו דקיק מאד וכזה העשוי מחרסינה שהיא בעלת רמת שקיפות גבוהה.

הציפוי מודבק ישירות על השיניים ומטרתו לשפר את מראה הפה, ובעיקר את מראה השיניים. טכניקת הדבקת הציפוי כוללת את צריבתו של אמייל השן, מה שמאפשר לציפוי רמת עמידות גבוהה מאד וגם חוזק רב. הציפוי, שיוצר מראה אחיד בשיניים, נועד לתקן פגמים אסתטיים בהן, ובעיקר לשיניים הקדמיות שבלסת העליונה. הציפוי יכול לעיתים אפילו ליצור יישור קל בשיניים וכן לצמצם רווחים קיימים.

שימוש בציפוי מצריך הכנה מיוחדת, הכוללת הסרת שכבת השיניים העליונה, שכבה דקיקה בעובי של כחצי מ"מ. לאחר מכן הדבקת הציפוי לאימייל השן, תוך הקפדה מלאה על גבולותיה. מדובר לרוב בסדרה של שני טיפולים: הטיפול הראשון הוא ההכנה ואילו הטיפול השני הוא ההדבקה.

רוצים ליהנות משיניים לבנות ויפות? ד"ר אופיר מרפאת שיניים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp