שיניים תותבות קבועות

שיניים תותבות מחזיקות

החלפה של טכניקות טיפול שיניים תותבות

טכניקות הטיפול של היום מתקדמות ואיכותיות הרבה יותר מאלו שהוצעו לנו בעבר וכמטופלים אנו יכולים כיום להצליח להתגבר על בעיות מסוגים שונים במהירות עצומה ומבלי לסבול מכאבים מיותרים העשויים להשפיע רבות על היום יום שלנו. כך קורה גם ברפואת השיניים, שמציעה הליך ייחודי, שאותו מעדיפים רבים, מטופלים וגם רופאים מומחים, הליך של שיקום הפה ביום אחד. הליך זה מביא איתו שלושה יתרונות חשובים, שזו גם הסיבה מדוע הוא פופולארי כל כך:

  1. מהירות ההליך – הליך שיקום הפה נעשה ביום אחד. כך הופך הטיפול כולו למהיר מאד ומציע חיסכון משמעותי בזמן. בעת ההליך ממקמים את השתל החדש מיד לאחר עקירת השן במקום להמתין תקופה ארוכה עד להחלמת אותו אזור. סביב השתל לעיתים יש להוסיף גם עצם על מנת לעזור לייצוב השתל החדש. בהמשך אפשר להתקין שיניים תותבות קבועות (כתר  או כתרים)שתחלפנה את אלו הזמניות.
  2. החלמה מהירה יותר וכאב מופחת – מכיוון שההליך כולו מרוכז ומהיר יותר, ההחלמה ממנו מהירה גם היא והכאב הוא מופחת. הנפיחות פחות רבה מכפי שהיה קורה קודם לכן אלא אם כן בוצעה השתלת עצם גדולה. המטופל מתגבר בתוך פרק זמן קצר משמעותית על השיקום כולו. כך הוא איננו צריך גם להתמודד עם מצב של חוסר שן בפה (לאחר העקירה) ועם כל המבוכה ותחושת חוסר הנוחות הנלוות לכך.
  3. ניצול טכנולוגיות חדשניות ויעילות – בשל הפיתוחים הטכנולוגיים הרבים בתחום הרפואה, ישנן כיום לא מעט טכנולוגיות ההופכות את הליך שיקום הפה למהיר ואיכותי יותר. את מיקומו של השתל ניתן לבחור בעזרת סריקת CT, אותה מבצעים לפני הניתוח, סריקה המהווה כלי חשוב ומשמעותי מאד בהליך כולו. מעבר לכך, יכול רופא השיניים לבחון צילומים תלת מימדיים הזמינים לו ולתכנן כהלכה את תהליך השיקום עם סד השתלה שהוכן מראש. סד זה עוזר לרופא למקם כהלכה את השתלים. הסיכויים להצלחתו של ההליך בזכות כלים יעילים אלה הופכים לגבוהים במיוחד.
אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp