תמונה של שתלים המוברגים לחלל הפה

אילו שתלי שיניים הכי טובים?

יש אנשים שלא מוכנים להסתפק בפחות מהטוב ביותר בחייהם, ובוודאי שכאשר הדברים מגיעים לשמירה על בריאותם. עבורם, הבחירה במרפאתו של ד"ר אופיר בפתח תקווה היא בהחלט צעד בכיוון הנכון.

מרפאה מבצעים השתלות שיניים בכל דרגת מורכבות, תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות, הטכניקות והחומרים הקיימים בענף. יתר על כן, אצלנו מבוצעים הטיפולים על ידי רופאים בעלי ניסיון רב, ועל ידי מומחים לשיקום הפה, פנים ולסתות, מומחה למחלות חניכיים, מומחה לטיפולי שורש, מומחה ליישור שיניים ולסתות ועוד – הכל בהתאם לצורך ולמהלך הטיפולי. כל מטופל זוכה לתוכנית אישית המותאמת לרצונותיו, לצרכיו וליכולותיו, והוא יכול להיות סמוך ובטוח שיקבל אצלנו את המענה האיכותי ביותר.

איזה שתל בשיניים הוא הכי טוב?

אז אם אתם רוצים לדעת אילו שתלי שיניים הכי טובים, חשוב שתבינו כי מדובר בעולם ומלואו של מוצרים ושאין תשובה אחת נכונה ומוצר אחד שהוא הכי טוב מכולם באופן ברור ומוסכם על כלל הרופאים. יחד עם זאת, ישנם מספר מאפיינים בטוחים של שתלים דנטליים מומלצים.

ראשית, במרפאות מובחרות יעבדו אך ורק עם שתלים דנטליים המגיעים מיצרניות מוכרות, רצינות ומובילות אשר עומדות לא רק בתקנים הנהוגים בישראל אלא גם בתקנים אירופאים ואמריקאים. שנית, במרפאות אלו יציעו לכם לבחור בין שתלים העשויים מסגסוגת טיטניום או מזירקוניה. מדובר בשני חומרים עמידים וחזקים מאוד שאמורים להחזיק מעמד לאורך שנים טובות ולאפשר תפקוד אופטימאלי. יתר על כן, שני חומרים אלו אינם גורמים לתגובת דחייה על ידי הגוף או לבעיות בריאות מיוחדות בחלל הפה.

אבל יותר חשוב מכך, האיכות של שתלים בשיניים קשורה לבחירה הנכונה בהם על ידי הרופא ולמיומנות שלו. כך למשל, במצבים של חוסר בעצם ישנה אפשרות לבחור בשתלים קצרים ייחודיים, ולעומת זאת קיימת אפשרות של השתלת עצם. בנוסף, יש לבחור את השתל הנכון מבחינת האורך והרוחב שלו, מבחינת צורתו והאחיזה שלו בעצם, וכן הלאה.

כמו כן, ניתן לעשות שימוש בסד כירורגי המאפשר דיוק גדול מאוד מחד, אך מצריך מיומנות גבוהה מאידך. ישנם עוד היבטים רבים שיקבעו את איכותו של הטיפול, כאשר המקצועיות של הרופא והמרפאה חשובים לא פחות ואפילו יותר מאיכותו של השתל.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp