שתלים דנטליים מחיר

איור של שתך דנטלי בתוך השן

מה המחיר של שתל?

אם אתם רוצים לדעת מהו מחיר שתל בשן סימן שכבר קיבלתם המלצה ואולי גם תוכנית טיפול האומרות שיש לבצע השתלת שיניים. יחד עם זאת, כמו כל אדם נבון אתם רוצים לעשות עבור שתלים דנטליים השוואת מחירים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר. עד מהרה אתם מגלים שבכל מרפאה מציעים עבור שתלים דנטלים מחיר שונה. מדוע יש פערים במחירים ובאיזו הצעה כדאי לבחור? על כך בשורות הבאות.

לא כל השתלים אותו הדבר

ראשית, חשוב להבין שלא כל השתלים הדנטליים עשויים מקשה אחת. כך לדוגמא, ישנם שתלים קצרים וארוכים יותר, שתלים בצורת משושה ומתומן, שתלים העשויים מטיטניום (רובם) ושתלים העשויים מזירקוניה שעולים יותר אבל נותנים יתרון אסתטי מסוים. כמו כן, קיימות לא מעט חברות המייצרות את השתלים, חלקן יושבות כאן בישראל ועוד רבות אחרות במקומות שונים ברחבי העולם.

חברות אלו נבדלות בסוגי השתלים שבהם הן מתמחות ומייצרות, במוניטין שלהן הנובעת בין היתר מאיכות השתלים, וכן בעמידה בתקנים מקומיים ובינלאומיים. ככלל, כל השתלים הדנטליים בהם משתמשים בארץ עומדים בתקן הישראלי ובדרישות משרד הבריאות. יחד עם זאת, עדיין ישנם הבדלים כאשר קיימים שתלים העומדים בסטנדרטים ובתקנים מחמירים יותר מאחרים, דבר הניכר בעלויותיהם.

האם אתם צריכים את "השתל הטוב ביותר"? ראשית, קשה לומר מהו השתל הטוב ביותר והאם באמת יש דבר כזה. מצד שני, מה שבטוח הוא שלא כדאי להתפשר על הצעת מחיר נמוכה המשקפת גם שתל הנחשב פחות עמיד, וזאת מהסיבה שעם שתלים איכותיים תוכלו בסיכוי גבוה ליהנות עוד מספר שנים טובות מתחליף שן עמיד, חזק, יציב ומתפקד היטב.

גורמים נוספים שמשפיעים על העלות

מלבד האמור לעיל, במרפאת שיניים גובים עבור שתלים דנטלים מחיר המושפע ממגוון היבטים נוספים. נקודה חשבוה היא רמת המקצועיות של הרופא המטפל, האם הוא מומחה או לא. בנוסף, השתל הוא רק אמצעי אחד מבין אחרים הכרוך בעלויות הטיפול, המתייחסות בין היתר גם למחירים של עקירה וטיפול שורש במידת הצורך, יישום מבנה על גבי השתל, מחירו של הכתר שיכול להשתנות מאוד בין הסוגים השונים, ובוודאי שאם ישנו צורך בהשתלת עצם או השתלת סינוס המחיר של ההשתלה כולה יושפע מכך.

אז מה היה לנו עד כה:
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D
ד"ר אופיר זהבי - מנהל המרפאה, D.M.D

ד"ר אופיר חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ונושא בתואר "רופא שיניים מעודכן". בשנת 2005 נבחר להדריך סטודנטים במחלקת שיקום הפה באוניברסיטת תל- אביב.
ד"ר אופיר מוכר וידוע כרופא המעניק טיפול שיניים מסור, יסודי ואחראי, בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

אהבתם? שתפו!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp